Trend zombie

I když jsem už dávno dospělá, tak mám i tak ráda nějaké dětské věci. Nedám dopustit třeba na plyšové hračky. Je mi přes třicet let, ale v posteli mám stále takové dva velké plyšáky, na které nedám dopustit. Dokonce tam mám jednoho velkého medvěda, který je starý už asi patnáct let, který vypadá jako zombie, ale nemohu se ho vzdát. Mám ho prostě ráda, protože jsem ho dostala od své prababičky, která tady už není. A mám malého syna, kterému je pět let. A on si bude po mě. I když to je kluk, tak ho autíčka anebo různé mašinky moc nezajímají a má rád taky spíše plyšové hračky. Mně to nevadí.

Osobně se klanů moc bojím.

Takže vždycky když jdeme za synem do hračkárny, tak nejdeme, kdo regálu s autíčkama, ale spíše do regálu s plyšovými hračkami. A taky syn má rád opravdu velmi zajímavá trička. Vždycky chtěl trička, kde jsou třeba nějaká zvířátka, ale poslední dobou se to nějak změnilo. A to možná kvůli tomu, že je ve školce. A ve školce se rozběhl takový trend, kdy děti nosí tričko se zombie. No, byla jsem docela překvapená, když někdo koupí dítěti triko se zombie.

Máte rádi zombie?

Mě to tedy rozhodně nevadí, ale jsem zvyklá, že ostatní rodiče jsou takoví více háklivější. Tak jsem synovi samozřejmě tričko se zombie koupila. A vůbec mi to nevadí. A aby byla opravdu zábava, tak jsem si tričko se zombie pořídila taky. Mně se to hodně líbí a řekla jsem si, že když syn touží po tričku se zombie, tak proč ho synovi nekoupit, že ano. Já ho mám taky, akorát v růžové barvě. A syn si vybral tričko se zombie ve žluté barvě, protože žlutá barva je synova neoblíbenější odstín. http://www.palette.schwarzkopf.cz/palette/cz/cs/home/zvolete-si-svuj-odstin.html A pokud i vy toužíte po tričku se zombie, tak si ho kupte v obchodě anebo můžete se podívat na webové stránky armytrika.cz, kde najdete zombíka. Opravdu tam jsou krásná trika se zombie, která jsou nyní v dnešní době velmi populární a taky moderní, protože trendy se mění.