Kočárek vybírejte pečlivě

Je to i váš případ, a zrovna hledáte pro své miminko kočárek? Hledání toho nejlepšího kočárku pro vás a vaše miminko se může pěkně protáhnout. To proto, že na trhu je velké množství výrobců, kteří prodávají spoustu kočárků různé kvality a ceny. U každého rodiče rozhodují jiné věci, ale rozhodně byste měli vybrat takový kočárek, který bude mít skvělé vlastnosti a bude za dobrou cenu – určitě oceníte, když dnes nějakou tu korunu ušetříte. Čemu tedy věnovat pozornost?

procházka s kočárkem

Abyste vybrali ten nejlepší možný kočárek, určitě se nejprve dohodněte s partnerem na ceně. Někdo klidně za kočárek utratí několik desítek tisíc korun, ale většina rodičů chce prostě jen kočárek, který nebude drahý a bude kvalitní. Ano, i takové se dnes dají sehnat.

  • Pokud čekáte miminko v zimě, určitě věnujte zvýšenou pozornost rozměrům hluboké korby, aby se do ní vešlo dítě co nejdéle i se zimním fusakem. Divili byste se, kolik kočárků je příliš krátkých na to, aby se do něj děti vešly v půl roce.
  • Konstrukce by měla bát pevná a snadno by se měla dát rozložit i složit.
  • Kočárek by v autě neměl zabírat příliš mnoho místa.

kočárek u vody

Toto jsou základní věci, které byste měli sledovat při výběru kočárku. Jedním z kvalitních a přitom levných kočárků je kočárek Lonex https://zelenazirafa.cz/cs/1723-lonex. Tento výrobce vám dokáže nabídnout velmi kvalitní kočárky s velmi povedeným designem za příznivé ceny. Najdete u něj klasické jednobarevné kočárky, i pořádně divoké vzory. U nás najdete informace o všech kočárcích, které od této značky máme k dispozici. Chcete mít jistotu, že vyberete nejlépe? Přijďte k nám i se svým partnerem a vyzkoušejte si u nás kočárek osobně. Zjistíte tím, jestli vám vyhovuje, jestli se vám doopravdy natolik líbí, protože realita je někdy odlišná od barev na monitoru, a zjistíte, jak se vám ovládá. To je velmi důležitá věc, na kterou mnoho rodičů zapomíná.