Designérské schody

Vždycky jsem to doma chtěla mít pěkné a hlavně takové, aby mi možná tak trošku někdo i záviděl. Chtěla jsem mít vždycky něco jiného, než mají ostatní lidé. A proto, když jsme stavěli u nás doma v baráku druhé patro, tak jsem chtěla, abychom měli do ložnice a do dětského pokoje točité schodiště. Vy se možná říkáte, proč jsem zrovna chtěla točité schodiště. Já vám to samozřejmě řeknu s radostí, protože mě se točité schodiště opravdu hodně líbí. A to se mi líbí taky hlavně z toho důvodu, že mi přijde takové elegantní a taky takové robustní. Nemám ráda takové jemné schody, které má kdekdo doma. A když jsem potom s přítelem ještě kdysi jezdila po zámcích a po hradech, protože mám ráda historii, tak mě tam zaujaly hlavně ty zmíněné točité schody. Některé byly samozřejmě hodně prudké a některé byly taky takové chatrné.

Každý chce estetické schody.

Jenomže chatrné točité schody jsem samozřejmě vůbec nechtěla. Líbí se mi opravdu masivní takové typického barokního stylu. A barokní styl se mi líbí obecně. A musím říct, že jsem velice potěšena, že i můj přítel má rád barokní masivní styl. A s přítelem jsme se tedy dohodli, že z obýváku do ložnice povedou točité schody. Byla jsem ráda, když s tím přítel souhlasil.

Líbí se vám točité schody?

A aby se mi splnil sen ještě více, pozvali jsme si na točité schodiště a na celkový interiér taky interiérového designéra, který by nám poradil, jak nejlépe zúročit naše věci doma, aby k sobě ladily a aby to všechno k sobě pasovalo. Protože chci mít doma už všechno dokonalé. A nechci potom třeba příští rok něco opravovat nebo předělávat. Takže potom taky kolem ložnice povedou malé točité schody, které potom povedou do dětského pokoje. Myslím si, že jsem to s přítelem všechno skvěle vymysleli a už se budeme jenom těšit na výsledek. Existují různé točité schodiště, které se lidem líbí a které si můžete dát domů do interiéru nebo exteriéru.