Bílé zuby

Ptáte se, jestli hollywoodský úsměv vhodný pro každého? Tohle jsem si taky pokládala já, než jsem se na tuto cestu vydala. Vždycky jsem toužila po tom, aby moje zuby byly dokonalé bílé, a hlavně zdraví a taky rovné. Protože ráda chodím do solária, takže by bylo perfektní, kdybych měla krásné bílé zuby k tomu všemu opálení.

Pečujte o své zuby.

Byl by to pěkný kontrast a mně se to líbí. Nicméně ale když jsem se podívala na ty ceny, tak jsem přemýšlela, jestli je vhodné do toho vůbec jít. Taky jsem přemýšlela o tom, jestli vůbec hollywoodský úsměv sluší opravdu všem a je vhodný pro každého. Vůbec jsem to nevěděla. Protože mám velkou mezeru mezi předním horními zuby, Taky jsem nevěděla, jestli bych bílými zuby na sebe upoutala pozornost, tak jestli neudělám chybu tím, že půjde vidět více moje mezera mezi zuby. Tu mezeru mezi zuby vůbec nesnáším. Nemám ji ráda. A tak jsem si řekla, že to alespoň zkusím se zeptat u své zubní lékařky. K zubní lékařce jsem se objednala ihned, co byl volný termín. A ptala jsem se zubní doktorky, jestli je vhodný hollywoodský úsměv pro každého.

Líbí se mi bílé zuby.

Stomatoložka mi řekla, že není. Protože bílé zuby jdou hodně vidět, takže musí být opravdu dokonalé. Ona řekla, že nejlepší by bylo, kdybych na svých zubech měla zubní fazety, které by byly tak bílé, že by byly úplně jako hollywoodský úsměv. Chvíli jsem o tom přemýšlela, nakonec jsem se rozhodla, že ne. Nechala jsem si nakonec vybělit zuby pouze o dva odstíny, a to klasickou metodou. Myslím si, že to tak bude lepší a vyjde to i na méně peněz. A vy byste se nakonec tedy rozhodli pro hollywoodský úsměv? Nebo se taky ptáte sami sebe, jestli je hollywoodský úsměv bezpečný pro každého https://clinicplus.cz/je-hollywoodsky-usmev-bezpecny-pro-kazdeho/? Podle mého názoru na tohle musí přijít každý sám, jinak by to bylo potom o ničem. Protože je to velký zásah taky do financí, takže si to dobře promyslete. http://www.porodnice.cz/clanky/zmenu-zdravotni-pojistovny-si-dobre-promyslete