Jak se připravit na striptýz

Máte v úmyslu obdarovat vašeho kamaráda vstoupením profesionální striptérky v Brně Strip Brno či v jakémkoli jiném městě? Pak byste měli vědět, že velmi záleží na atmosféře a prostředí, kde se tento akt uskuteční. Nemůžete zkrátka pozvat striptérku k vám do bytu, kde probíhá jeho celková rekonstrukce, a místnosti jsou plné sutin a prachu.

nahá dívka

Uznáváme, že jsme tento příklad poněkud zveličili, ale přesto si zapamatujte několik hlavních zásad:

Klid, ticho a vhodná hudba – striptýz prováděný v hlučném prostředí s rockovou muzikou, to jistě chápete, že není ono. Mnohem lepší je intimní, velmi tichá hudba, anebo ještě lépe, vůbec žádná. Ke striptýzu totiž patří i odepínání a odhazování svršků a bude to o to napínavější, když zaslechnete každičký detail – povolení přezek u sandálů, rozepínání knoflíků halenky, sukně a kalhot, šramot při odepínání podprsenky a jemné šustění textilií po nahém těle.

nahá striptérka

Intimní osvětlení – striptýz nebude mít požadovanou úroveň, pokud bude místnost ostře osvětlená stropními zářivkami a budete si v ní připadat spíše jako ve škole, než v prostorách, kde dochází k odhalení toho nejkrásnějšího, co vám ženy mohou na svém těle nabídnout. Myslete na to a zajistěte lepší formu osvětlení, takovou, která dotvoří intimní atmosféru, a zároveň umožní, abyste si dokonale vizuálně užili každý centimetr dívčina těla.

Bez alkoholu – striptérky jsou zvány obvykle na různé oslavné akce, kde se konzumuje alkohol. Zkuste to tentokrát bez něj, anebo alespoň na začátku posečkejte, až bude po striptýzu. Alkohol kazí dojem a nemůžete si užít profesionální striptérský výkon naplno. Namísto alkoholu nalévejte kvalitní ovocné šťávy, nejlépe ve formě ručně vyrobeného smoothie. Uvidíte, jak se vám striptýz bude líbit! A pokud i striptérce nabídnete kvalitní nealko džus, zřejmě vaši nabídku neodmítne.