Vybavte pokojíček pro své miminko

Snad každá maminka se těší na příchod svého miminka a na všechny přípravy s tím spojené. Pro prvorodičky je tento zážitek o maličko silnější, protože vlastně neví, do čeho jdou a tak pilně studují knihy, časopisy a nejrůznější články, aby se na svého drobečka náležitě připravily. Vícečetné maminky už nemají s další ratolestí doma tolik prostoru, ale určitě nic nezanedbají a ve chvílích volna také přemýšlí nad tím, co bude zapotřebí dokoupit, sehnat, kde postavit v pokojíčku postýlku a kam se víc hodí přebalovací pult.

Výbavička A-Z

Pro miminko je toho potřeba opravdu hodně – od zmíněné postýlky a přebalovacího pultu, se kterým se váže přebalovací podložka, plenky, olejíčky, krémy, žínky a látkové pleny, až přes https://www.emimino.cz/diskuse/co-dokoupit-k-vlackodraze-pro-kluka-25-roku-240833/ oblečky, jejich počty by se neměly podcenit. Dál ovšem také povlečení, pogumovaná prostěradla, mantinely, případně nebesa nebo kolotoč nad postýlku. Až po ty trochu techničtější věci, jako je například praktický monitor dechu, odsávačka na mléko, vyvařovací věž na lahvičky, lahvičky samotné a další.

Možná někoho překvapí, že to vlastně není tolik o dudlíku, plenkách a pár oblečcích, a že je vlastně pořízení výbavičky poměrně nákladní věc. Pokud si kupujete nový kočárek, případně pro zimní miminko také fusaky a kombinézy, částka může ještě trochu povyskočit. A proto je důležité vědět, kde se dá skvělá výbavička pro miminko sehnat za skvělé ceny! V našem obchodě najdete všechno, co budete potřebovat – od oblečků, přes nejrůznější potřeby pro kojence – jako jsou pleny, osušky, povlečení, spací pytle, deky do postýlky i do kočárku a mnoho dalšího.

oblečení i hračky

Víme, že občas je potřeba sehnat nějaké dárkové kazety nebo sety pro přátele či příbuzné, kteří také čekají miminko, a tak jsme připraveni i na tuto situaci. K dispozici jsou různá originální body nebo třeba soupravičky do porodnice, které se nastávající mamince budou určitě hodit.