Móda je můj koníček

Jste módní fanatici? Pokud ano, tak tenhle článek je přímo pro vás. Já jsem totiž velká módní fanynka a vždycky jsem chtěla být na nějaké módní přehlídce. Tohle jsem řekla mamince, když mi bylo asi třináct anebo čtrnáct let. Moje maminka říkala, že se jí to nelíbí, když chci tak daleko na módní přehlídku. Můj sen totiž byl jet do Paříže. A vidět v Paříži nějakou módní přehlídku, kde je plno modelek a plno módních návrhářů. Jenomže maminka mi to nechtěla vůbec dovolit. Prý jsem tak mladá a nikam nemohu cestovat. Úplně mě štvalo, že mě moje máma pořád všechno zakazuje.

Neteř miluje šaty.

A když jsem byla ještě mladší, tak jsem se chtěla přihlásit do modelingové agentury, takže poslala jsem tam svoje fotky a taky svůj krátký příběh o sobě. Byla jsem neskutečně ráda, když mi modelingová agentura odpověděla, že mě berou. Chtěli by mě tam do svého týmu, že ze mě prý může být možná i úspěšná modelka nebo fotomodelka. Ani nevíte, co to znamená tohle pro mladou dívku. Naprostý úžasný šok, co by chtěla každá dívka! Je to jako naprostý sen.

Moc ráda nosím minimalistické oděvy.

A měla jsem taky domluvenou už jednu módní přehlídku. Byla to v Praze a byla to módní přehlídka na teplákové soupravy. Úplně jsem se na to těšila. Jenomže mi nebylo ještě ani patnáct let, takže se mnou museli jet mí rodiče. Jenomže jsem měla takovou smůlu, že ani jeden z mých rodičů se mnou jít nechtěl. Tak byla jsem asi měsíc na ně naštvaná, protože mě možná zkazili mou velkou životní kariéru modelky. Dlouho jsem se na ně ještě zlobila, i když jsem si potom říkala, že je to vlastně jedno. Přeci jsou na světě horší věci. Nakonec jsem tedy vystudovala oděvní školu, která se také věnuje módě. A jsem ráda, že jsem dopadla alespoň tak, jak jsem. Navíc pracuji v obchodě s módou, vlastním vysněný módní butik a jsem naprosto spokojená. V dnešní době je úspěch velmi důležitý.