Prima auto, co potěší

Vždycky jsem byla taková žena, co má ráda auta. Nedokázala jsem si představit, že bych byla bez auta. Bydlím totiž v jednom malém městě, kde není skoro žádný obchod. A je tady opravdu malé sportovní a společenské a kulturní využití. Třeba tady ani nemáme kino anebo plavecký bazén. Takže je logické, že si velice často autem zajedu někam, kde se pobavím a kde je nějaká zábava a nějaká lepší společnost. Protože v tomto našem malém městě nejsou skoro žádní moji vrstevníci. A když jsou, tak stále jenom sedí v hospodě, protože máme totiž tady pouze jenom jednu malou hospodu, kde jsou všichni, ale není to vůbec můj styl. Takže jsem opravdu moc ráda, že mám automobil, se kterým si zajedu právě tam, kam potřebuji. A to včetně i toho, když si chci třeba nakoupit nějaké zboží. Mám totiž malého syna, s kterým taky jezdím velice často k lékařům, protože syn je silný astmatik.

Mám ráda rychlá auta.

Takže si opravdu nedokážu představit, že bych neměla auto. A nemohla bych sebe a syna dopravit tam, kam zrovna potřebuji. A myslím si, že právě kdo bydlí v malém městě nebo na vesnici, tak je pro něj auto velice klíčové ke všemu. A taky nechápu, jak bych třeba chodila do práce, když našeho malého města jede opravdu jenom někdy autobus, nebo někdy má velké zpoždění.

Ato je pro mě důležité.

Myslím si, že kdybych chodila do práce a kolikrát tam nepřišla, že mi ujel autobus, tak mě vyhodí. Takže bych do práce už kolikrát přijela pozdě, a to by se nikomu nelíbilo. A znám totiž případy, kdy třeba autobus měl zpoždění i půl hodiny, takže se moji sousedé nedostali třeba ani k lékaři a přišli pozdě. Podle mého názoru je mít auto opravdu perfektní a myslím si třeba, že každý, kdo ho má, tak by jsi ho měl opravdu hodně vážit. A jak je to s vámi a autem? Potřebujete k životu auto nebo si vystačíte s autobusem, vlakem nebo koloběžkou či kolem?