Móda pro nás

Nikdy nezapomenu na ten fakt, kdy za mnou přišla moje kamarádka, která mi řekla, že se přihlásila do soutěže Miss České republiky. Ze začátku jsem jí vůbec nevěřila. Co si to vůbec zase vymyslela? Myslela jsem si, že si dělá ze mě srandu, protože se mi chce pomstít. Já si totiž své kamarádky dělám srandu opravdu velmi často, tak jsem si myslela, že se kamarádka mě chce pomstít za mé vtipy. A tak jsem jí řekla, že mě to vůbec nezajímá. Musím se přiznat, že ze začátku se moje kamarádka trošku urazila, ale potom jí došlo, že já jí nevěřím. A tak se kamarádka začala smát a opravdu mi odpřisáhla, že se přihlásila do Miss České republiky.

Moc ráda nosím šaty.

Sice vím, že moje kamarádka se silně zajímá o módu a taky o kosmetiku, ale nikdy bych nevěděla, že se přihlásí do Miss České republiky. Byla jsem docela v šoku. A když jsem jí to potom uvěřila a kamarádka mi taky dala toho důkaz, tak jsem si řekla, že musíme udělat opravdu všechno pro to, aby kamarádka vyhrála. Ihned jsme zkoušely různé druhy chůze, které jsme viděly na internetu.

Móda je můj koníček.

Říká se tomu catwalk, kočičí chůze. Myslím si, že vy to jistě znáte. Taky jsme kamarádce zkoušely opravdu krásné šaty, a chodily jsme po různých buticích a zjišťovaly jsme, jaká móda se opravdu nosí. A možná bych vám taky chtěla říct, že přeskočím několik dnů a řeknu vám ihned, jak kamarádka dopadla. Bohužel špatně. Moje kamarádka se neumístila vůbec na žádném místě Miss České republiky a ani nešla do druhého kola. Kamarádku to opravdu moc mrzelo, ale pouze asi jenom pár minut. Potom jsme se obě začaly nahlas smát a řekly jsme si, že na nějakou Miss kašleme a že se budeme zajímat o módu podle svého. Nikomu se totiž nelíbilo to, co si kamarádka vzala na sebe. Prý to vůbec nebylo moderní, ale spíše to bylo jako strašák do zelí. Bylo nám to líto, ale potom jsme to hodily za hlavu a smály jsme se tomu. Není opravdu na tu naši módu, kterou máme rády.