Bezpečná a rychlá přeprava

http://www.uskvbl.cz/ 8pt“>Jste velký výrobna nebo pouze malá společnost? Zabýváte se výrobou a distribucí nebo prodejem léčiv a dalších zdravotnických přípravků? Potřebujete sehnat spolehlivého dopravce, který se přizpůsobí vašim potřebám? Potom jste na správné adrese. Přeprava léků TL Cargo vám nabízí komplexní přepravní služby, ať už jste malá nebo velká společnost. Naše služby si můžete objednat prostřednictvím online formuláře nebo telefonicky, záleží na vašich preferencích.

letecká doprava

Co vám nabízíme?

Spolehlivou přepravu v rámci ČR, EU i dalších zemí Evropy, se kterými máme dohody. Naše vozy jsou speciálně přizpůsobeny pro přepravu léků a zdravotnického materiálu podle zákona 378/2007 Sb. o léčivech a vyhlášky 229/2008 Sb. o výrobě a distribuci léčiv. Také disponujeme certifikátem SDDP (Správná distribuční praxe). Vaše zboží u nás tak bude v bezpečí a v žádném případě nedojde k jeho znehodnocení kvůli nevyhovujícím přepravním podmínkám.

Máme k dispozici i skladovací pro léčiva, výživové doplňky a další zdravotnický materiál, které si u nás můžete pronajmout. Je to pro vás výhodné řešení v případě, že nemáte dostatek zdrojů na zařízení nebo udržení vlastních skladovacích prostor, které musí opět splňovat zvláštní podmínky. Tento problém jsme už vyřešili za vás.

Přeprava do zahraničí, letecká i lodní doprava, a s tím spojené clení procesy jsou pro nás denním chlebem. V administrativě umíme chodit a díky týmu zkušených lidí a dlouholetým zkušenostem můžeme mezinárodní přepravu léků nebo zdravotnického materiálu usnadnit i vám.

pilulky vakcína

Pokud potřebujete využít jakoukoliv z našich služeb, neváhejte nás kontaktovat, naše infolinka je vám plně k dispozici. Cenu našich služeb zjistíte po zadání poptávky, přepravu pro každého klienta upravujeme na míru a podle náročnosti vašich požadavků teprve dokážeme stanovit cenu. Snažíme se o maximálně přizpůsobit potřebám klienta.