Noční stěhování může být báječné dobrodružství

Některým lidem vyhovuje noční život, připadá jim, že navečer a v noci je ve městě větší klid, lidé nejsou vystresováni z práce, již odpočívají nebo spí a nevyzařují tolik ze svého nitra negativní stresující myšlenky. V noci je také kolem nás větší ticho a stěží potkáte na ulici dav lidí, maximálně někoho, kdo venčí svého psa, anebo pár lidí, co byli slavit a právě se vrací z restaurace.

krabice na stěhování

V pozdních večerních hodinách, anebo v brzkých ranních hodinách je možné uskutečnit i stěhování v Praze 6 https://stehovani-mamut.cz/stehovani-praha/zajistime-pro-vas-vse-co-potrebujete/. Může to být docela pohodová akce a zjistíte, že máte v tuto dobu více elánu a energie, než kdy jindy. Nikdo vás na ulici nezdržuje a nikdo vaše počínání nekomentuje, což může být případ některých dotěrných sousedů. Pokud vám stěhovací firma přistoupí na vaše podmínky a nevadí jí stěhování v neobvyklém čase, máte spolehlivého partnera a můžete se pak soustředit na to ostatní.

plyšová hračka v krabici

Balení věcí – věci balte do krabic raději v předstihu několika týdnů, abyste nebyli příliš zahlceni prací. Každý den jen hodinku, maximálně dvě, a pak si dejte pauzu. Choďte častěji ven, abyste nebyli příliš dlouho v uzavřené místnosti, a dopřejte si tu a tam dobrou večeři nebo třeba posezení v cukrárně.

Třídění – některé předměty se vám již nemusí hodit, a tak je v předstihu buď někomu darujte, anebo prodejte v bazaru. Pokud nebudou využitelné pro nikoho, požádejte stěhovací firmu, aby je odvezla na sběrný dvůr.

Rozebrání nábytku – nábytek také rozebírejte raději s časovou rezervou, a pokud zjistíte, že vám něco nejde demontovat, požádejte o to stěhováky, je to jejich běžnou náplní práce.

Administrativní úkony – souběžně s balením věcí se vydejte k úředníkům, abyste si včas zajistili nové doklady a nahlásili změnu korespondenční adresy, či adresy trvalého pobytu. Nezapomeňte, že pokud zajišťujete parkovací místo pro stěhovací firmu, žádost musíte na odboru dopravy podat minimálně 30 dnů před stěhováním.