Kvalitní legíny

Mám ráda módu, tak že e se i ráda oblékám, když sportuji. A to já jsem opravdu velká sportovkyně. A už na základní škole jsem byla opravdu nejlepší v tělocviku, protože běhala jsem závodně a taky jsem plavala, takže jsem taky k tomu chtěla opravdu krásné oblečení. A rodiče naštěstí měli dost peněz, takže mi vždycky dopřáli opravdu kvalitní sportovní oblečení. Ne, že bych byla rozmazlená, tak to vůbec ne. Já jsem jenom chtěla reprezentovat školu a naše okresní město v tom sportu, který mám nejraději. Chtěla jsem mít krásné oblečení. Vždyť jsem přece žena, ne? Takže je logické, že každá žena chce mít pěkné oblečení.

Populární retro legíny.

A proto právě když jsem závodně běhala, tak jsem vždycky měla ráda dámské legíny s vysokým pasem. Líbí se mi dámské legíny s vysokým pasem kvůli tomu, že krásně zploští břicho. A i když já mám od přírody opravdu krásné ploché břicho, tak se mi líbí, když je na něj vyvíjen takový tlak z toho kvalitního materiálu. Myslím si, že dámské vysoké legíny s vysokým pasem má rádo opravdu mnoho žen, protože krásně udělá štíhlou siluetu a zvýrazní dámské křivky. A dámské křivky se líbí přeci všem mužům, že mám pravdu. A tak jsem si řekla, že si takové dámské legíny s vysokým pasem pořídím v několika barvách.

Legíny mám ráda.

A mám takové ty základní barvy jako je bílá, černá a béžová. A protože jsem velká milovnice růžové barvy, tak mám taky dámské legíny s vysokým pasem v růžové barvě. Jsou opravdu krásné a mnou velmi oblíbené. Tyto legíny nenosím pouze na sport, ale taky na procházky s pejskem anebo taky jen tak na doma, když lenoším doma. A ráda je nosím, protože jsou velmi příjemné na těle a vůbec nikde neškrtí. Nemají takové ostré tuhé švy, takže se ani nemusíte bát, že se vám třeba někde rozbiji anebo rozpářou na nevhodných místech, jak to většinou bývá. A vám se líbí dámské legíny s vysokým pasem?